Aktuality

Zubní pohotovost

  Zubni_pohotovost_22022.xlsx

Covid 19 

img_pdf.pngsb0194-2021.pdf

 

Dodatkové tabule na zastávkách autobusu

Na dodatkové tabuli jsou uvedeny základní informace o zastávce, jako je název zastávky, číslo zóny IREDO do které je zastávka zařazena, číslo odjezdové hrany. Dále však také dodatková tabule obsahuje QR kód, který přináší také dynamické informace. Načtením QR kódu pomocí mobilního telefonu lze zjistit nejbližší odjezdy autobusů z dané zastávky, polohu spoje a jeho případné zpoždění spoje.

img_pdf.png Dodatkove_tabule.pdf

Očkovací centrum v Rychnově nad Kněžnou

Očkování proti nemoci COVID-19 probíhá ode dne 22. března 2021 v očkovacím centru v Rychnově nad Kněžnou (budova Společenského centra, Panská ulice č.p. 1492), a to i přesto, že objednání obdrželi pozvání prostřednictvím SMS do Oblastní nemocnice v Rychnově nad Kněžnou. O změně očkovacího místa nebudou s největší pravděpodobností objednaní klienti individuálně vyrozumíváni.

Očkovací centrum v Rychnově nad Kněžnou bude v provozu od 22. března 2021. Umístěno je v budově společenského centra v Panské ulici, č.p. 1492.
První týden fungování bude zkušební. Objednaní na očkování by měli dostat na svůj kontakt zanechaný během rezervace informaci, zda se mají dostavit již do nového očkovacího centra.

 img_pdf.pngOčkovací centrum v Rychnově nad Kněžnou - základní informace
 
 

 Změna ohlašování odstávek ČEZ

 img_pdf.png Změna ohlašování odstávek ČEZ

 

Ceník vodného a stočného

img_pdf.pngCeník vodného a stočného pro rok 2021